Божа заповідь про сиріт і вдів

Свято для сиріт

Біблія говорить нам, що Бог по-особливому чутливо ставиться до певної категорії людей, а саме до сиріт і до вдів. І ми повинні пам’ятати про це і діяти відповідно заповідей Господа.

У погожу травневу суботу активісти Київського осередку ОХВУ провели зустріч з дітьми, чиї батьки загинули у збройному конфлікті на сході України. На жаль, дітей прийшло менше, ніж сподівались організатори, але подяка Господу за тих, хто прийшов.


IMG 1536

Дітей на зустріч привели їх матері-вдови та дідусі й бабусі. В очах дітей було видно сум від тої втрати, яку вони пережили в свої дитячі роки. Як всяка добра справа, зустріч почалась з молитви, яку здійснив пастор-капелан, голова ОХВУ В. Хіміч.

IMG 1677

Потім перед дітьми та дорослими виступив Весc Дженсон, керівник та диригент Київського симфонічного хору та оркестру, який брав участь у підготовці до проведення цієї зустрічі. Він поділився зі всіма спогадами про свого дідуся, вихідця з України, який чудом залишився живим під час буремних подій Громадянської війни 1917-1922 років.

Потім до дітей завітав кіт Василь Васильович, який загадував дітям загадки та за кожну правильну відповідь давав цукерки.

IMG 1571

Ще були різні конкурси та вікторини, а потім актори-аматори показали дітям лялькову виставу про ляльок, які захотіли стати людьми. Діти в залі живо реагували на події у виставі, підказували вірні рішення та співпереживали персонажам.

IMG 1588

Наприкінці зустрічі діти отримали подарунки від міжнародної християнської місії «Сумка самарянина», а дорослі отримали продуктові набори. Всім бажаючим також у подарунок було вручено дитячі Біблії та Нові Заповіти українською або російською мовами. Дітям дуже сподобалась зустріч та подарунки, очі багатьох з них під кінець зустрічі сяяли радістю. Вдови загиблих героїв, дідусі та бабусі, які привели дітей на цю зустріч, подякували організаторам за її підготовку та проведення. Вони побажали й у подальшому мати такі зустрічі.

Просимо щоденно молитись за всіх вдів, сиріт та батьків, чиї чоловіки, батьки і сини загинули у збройному протистоянні і щоб на всю українську землю прийшов мир.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1