Зустріч християн-військовослужбовців Хмельниччини

khm-main28 лютого 2015 року у м. Хмельницькому на регіональну конференцію зібрались християни-військовослужбовці області.

Метою заходу було підбадьорення та натхнення християн на духовну роботу серед співробітників силових структур.

Зустріч відкрив старший пастор Микола Филимонович Іващук. Він звернувся до присутніх зі словами підбадьорення. Було наголошено, що нам потрібно достойно служити Богу та за прикладом Ісуса Христа мати серце, сповнене милосердя до людей. Ми повинні бути наполегливі у своїй праці, як Господь, Який постійно ходив та проповідував Євангеліє.

Увага служителів зверталась і на сотника римської армії Корнилія, зокрема на його відкритість до Бога та віддане людям серце, що є вкрай важливим у наш час. Важливо пам’ятати, що у кожній духовній праці найвища честь для нас служити Вічному Цареві.

IMG 2208Дуже доречними присутнім стали духовні настанови на тему заступницької молитви, які давав голова об’єднання християн-військовослужбовців України (ОХВУ) підполковник запасу Василь Хіміч. Основою для його звернення став текст з Першої книги Самуїлової 12:23 «Також я, не дай мені, Боже, грішити проти Господа, щоб перестав я молитися за вас! І я буду наставляти вас на дорогу добру та просту».

Ми повинні молитись за інших людей, як це робили Мойсей та Даниїл. Нам слід мати такі почуття, які є у Христа Ісуса, щоб ми могли співчувати людям, молитися за них і приймати участь у їх нуждах. Без Христових думок і почуттів неможлива справжня заступницька молитва. Християни Південної Кореї ревно молились у тяжкий для їх народу час і Бог відповів… Кращими прикладами заступницької молитви для нас є молитви Ісуса Христа (за апостола Петра, Його первосвященицька молитва (Івана 17) і молитва, яку Господь підносив з висоти Голгофського хреста за тих, хто розпинав Його).

Молитва – це зброя проти гріха, проти всіх виявів нашої плоті, проти байдужості та піднебесних духів злоби. Застосовуймо її завжди!

IMG 2110Учасники зустрічі отримали втіху від братерського спілкування. Кожен ділився свідченнями про Божу допомогу у його житті та благовісті товаришам по службі. Спілкуючись з братами я зрозумів, що вони отримали особливе надхнення та підбадьорення на майбутнє від проведеного часу у спілкуванні та молитві.

Всі учасники конференції висловили бажання частіше зустрічатись для християнського спілкування. Такі заходи мають велике значення для підбадьорення до служіння серед силових структур. Адже, наша спільна мета – проповідувати Христа та нести християнські цінності військовослужбовцям.

Всі бажаючі змогли отримати матеріали для служіння: буклети, газети, календарі та інше. Це лише маленька частина великої регулярної підтримки ОХВУ для служіння осередків християн-військовослужбовців. Слава Богу за Його вірних воїнів!

Цікавими та дискусійними були питання про проблеми розвитку інституту капеланства в Україні та збройного захисту християнином своєї держави.

На конференції було представлено різні види служінь, через які можна розповідати Євангеліє військовослужбовцям. Служіння ОХВУ представляв голова Об’єднання підполковник запасу Василь Хіміч. Надихаючим до служіння став досвід душпастирської опіки військовослужбовців, яку здійснюють священнослужителі зі всієї України у зоні ведення бойових дій. Масштаби та результати духовної роботи свідчили про її особливе Господнє благословення та необхідність участі кожного на своєму місці у таких же справах.

IMG 2246Як і завжди, у час збройної агресії до України, нам необхідно проповідувати Євангелію Царства Божого всім людям, а особливо воїнам.

Майор Роман Ляшук

м. Хмельницький

 

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1