Свято Різдва в "Країні дитинства"

IMG 15627 січня 2015 року у військовому містечку Гвардійський, що на Дніпропетровщині, відбулась Різдвяна зустріч в «Країні дитинства».

Організаторами заходу, який планувався і проводився для дітей із сімей військовослужбовців, виступили Гвардійське регіональне відділення ОХВУ за підтримки християнської церкви «Блага Вість».

IMG 1558У програмі заходу мали місце: веселі ігри, показ нового мультфільму «Перше Різдво», Різдвяна вікторина і, звичайно ж, святкова Різдвяна лотерея.

Сьогодні, як ніколи, перш за все хотілося донести в дитячі серця любов і втіху, які можна знайти тільки завдяки вірі в Ісуса Христа. Багатьох з них безпосередньо торкнулися події, що відбуваються сьогодні на сході нашої країни, тому що в своїй більшості хлопчики і дівчатка, які були присутні на святі, є дітьми людей, що виконують свій військовий обов'язок у зоні бойових дій.

IMG 1561На закінчення зустрічі, кожна дитина отримала можливість в молитві запросити Ісуса Христа у своє серце, а також отримати в подарунок цукеркові набори та дитячу християнську літературу.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1