Свято для дітей у військовому містечку Ольшаниця

IMG 0831«Царство Небесне подібне до чоловіка, що посіяв був добре насіння на полі своїм. А коли люди спали, прийшов ворог його, і куколю між пшеницю насіяв, та й пішов…».

Ця притча, розказана в свій час Ісусом Христом (Євангелія від Матвія 13:24-30), стала основою біблійного уроку, проведеного з дітьми сімей військовослужбовців військового містечка Ольшаниця, що на Київщині.

IMG 0848Біблійний урок провела вчитель позаконфесійної християнської організації «Товариство євангелізації дітей» Тетяна Сахно. Її команда також провела ігри з дітворою на дворі та цікаві конкурси в приміщенні клубу, а ще лялькову виставу, яка викликала у присутніх велике захоплення. Причому  сміялися і аплодували лялькам не тільки діти, а й дорослі.

Всього на зустріч зібралися більше сорока дітей з сімей військовослужбовців і їхні батьки.

IMG 0861Найрадіснішою й найбільш очікуваною частиною зустрічі стало вручення дітлахам подарунків. Після всього були пам’ятні фотографування дітей з одним з основним з гостей лісового містечка ляльковим котом Василем Васильовичем, а потім ще був смачний обід в гостинній оселі Надії Куровій, працівника Збройних Сил України, яка є місцевим представником ОХВУ.

Прикрасою стола були зроблені руками господині два красивих і смачних торта, на одному з яких був напис «Гостям з ОХВУ».

IMG 0879Програма готувалася таким чином, щоб кожне слово, кожна розповідь були доступними і зрозумілими в першу чергу, дітям, й одночасно цікавою для дорослих.

Так, мораллю біблійного уроку було те, що світ, який оточує нас, є жорстоким та підступним, і певну владу в ньому має сатана, який і є тим злим сіячем, котрий намагається посіяти кукіль – недобре зерно в серця людей ще з їхнього дитинства. Це різного роду залежності, які на перший погляд виглядають безпечними, але згодом вони можуть трансформуватися в згубні. Ігроманія, потім алкоголізм, наркоманія, які, в свою чергу, тягнуть за собою інші біди, нарешті можуть призвести до втрати здоров’я, волі і навіть життя, але саме головне що тут під загрозу вічної загибелі стає безсмертна душа людини.

IMG 0869Знати що є добро і зло, змалку вчитися їх розрізняти і обирати добро – ось мета зустрічі і всього того, що її наповнювало. Київський осередок ОХВУ прийняв безпосередню участь в її організації і здійсненні.

Слава Богові, що є добра співпраця між церквою, громадськими організаціями і військом. Нехай же цей спільний труд і в подальшому буде спрямований на благо людини, яка стоїть на варті миру нашої Батьківщини.

IMG 0885Приносимо щиру подяку командуванню військової частини, керівнику місцевої групи християн-військовослужбовців Надії Куровій, працівнику Збройних Сил України та організації «Товариство євангелізації дітей». А слава нехай буде Богові!

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1