Різдвяна подорож

IMG 012418 січня ОХВУ в черговий раз зібрало сім’ї військовослужбовців, щоб разом відсвяткувати Різдво Христове. Більше 100 дорослих, серед яких було чимало учасників літнього англомовного табору ОХВУ, відгукнулися на запрошення й зібрались у приміщенні київської церкви євангельських християн-баптистів «Дім Євангелія».

Свято відкрив керівник Об’єднання Василь Хіміч, який привітав усіх присутніх, зачитав із Святого Письма про те як евангелист Іван описує прихід у цей світ втіленого Бога і потім запросив усіх до молитви.

IMG 0047Різдвяна програма була представлена у вигляді «подорожі» присутніх по різних країнах світу з метою ознайомитися з тим, як в наш час люди там святкують Різдво Христове.  Гідами цієї подорожі були Михайло і Юлія Ципан, а Марина Форманюк допомагала їм.

До речі Марина вже більше 10 років активно допомагає організовувати святкові заходи військовослужбовцям.

Перегляд фоторепортажу з англомовного табору ОХВУ за 2013 роки приніс багато емоцій та навіяв на його учасників приємні спогади. У програмі були ігри, конкурси, всі співали різдвяні колядки «Ой у Віфлеємі», «Нині радість стала» тощо.

IMG 0054Цього вечора своїм співом гостей радував камерний хор «Верітас», що в перекладі з латині означає «істина». «Верітас» не тільки співав, але й чудово грав на камертонах – оригінальних музичних інструментах.
 
Водночас, як дорослі перебували в своїх «різдвяних мандрах», окремо з 18-ма їхніми дітьми займалися викладачі недільної школи, серед яких була і дружина офіцера.

IMG 0208Так дітки встигли власноруч зробити своїм батькам вітальні листівки і приготувати цікаву сценку, яка і стала одним із найцікавіших номерів усієї програми.
 
На цій зустрічі було все необхідне для справжнього різдвяного свята – по-родинному сервіровані столи зі смачними стравами, гарно прикрашена зала, чудова програма…

IMG 0136А головне – з нами незримо був присутній головний «винуватець» усього цього дійства – Спаситель Ісус Христос. Це відчувалося за тією святою радістю, яка сяяла на обличчях присутніх. Явним свідоцтвом того, що Бог рясно благословив цю зустріч свідчить те, що чотирьох годинна програма «пролетіла» непомітно, немов на одному подиху, про що свідчили самі гості.

IMG 0033Наприкінці свята всі його учасники взяли в руки палаючі свічки. Згасло світло... І лише маленькі вогники, що горіли немов зірочки, осявали все навколо. У такій незвичайній хвилюючій атмосфері всі виконали пісню «Тихая ніч». Свято закінчилося спільною молитвою «Отче наш».

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1