"Різдвяні гуляння-2014" у Гвардійському

Святкування Різдва у ГвардійськомуМасове різдвяне гуляння відбулося 7 січня 2014 р. у військовому містечку  Гвардійське Дніпропетровська області.

У програму заходу входили: святкова вистава, якою була представлена біблійна подія більш ніж 2000 літньої давнини, веселі конкурси, естафети та ігри для дорослих і дітей.

Гарячі чай і кава, якими тут частували всіх бажаючих, сприяли виникненню у сіх учасників свята відчуттю якоїсь близькості, спільності, тепла і привітності..

 Все дійство супроводжувалося Різдвяними піснями, веселим сміхом, безліччю призів і по справжньому святковою, дещо таємничою і в той же час урочистою атмосферою.

Організаторами гуляння виступили Регіональне Гвардійське відділення ОХВУ і християнська церква «Блага вість».За словами головного організатора свята, капітана запасу Юрія Тарана, метою заходу було донести до жителів містечка справжнє значення, сутність Різдва, відобразити його дух і повернути погляд людей до живої цінності цієї епохальної події в історії людства.

DSC 7053Різдво у своїй сутності відображає нескінченну Божу любов, що була явлена через народження Ісуса Христа, Його безгрішне життя, смерть на Голгофському хресті за наші гріхи і славне воскресіння для нашого виправдання.

Різдво – це підтвердження намірів Бога бути серед людей і з людьми.

Відображаючи цю грань свята, особливу увагу було приділено подарункам, за допомогою яких висловлювали Божу безумовну любов і щедрість до людини.

DSC 7067Наприкінці програми був розіграш різдвяної лотереї, в якій понад 60 учасників отримали свій виграш, п'ятеро з них стали щасливими власниками суперпризів.

А на завершення небо спалахнуло яскравими різнокольоровими букетами феєрверків.

Під час святкування особливим чином була підкреслена важливість міцної традиційної сім'ї, де у дитини є люблячі мама і тато.

DSC 6966По-справжньому гідною нагородою для організаторів став веселий сміх задоволених іграми та призами дітей, захоплені погляди дорослих і стримувані ними сльози від переживання Різдвяних подій, що були відображені театралізованою постановкою, просто щасливі обличчя людей, які в своїх серцях несли по домівках те, що має знову і знову нагадувати їм про велику таємницю Божої любові і чудо Різдва Ісуса Христа!

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1