Свято останнього призиву

Свято останнього призивуCьогодні, 27 жовтня відбулося прекрасне служіння у військовій частині м. Стрия. Оскільки вчора була присяга, то ми вирішили влаштувати свято для наших солдат – врахувуючи такий історичний момент, адже це останній призив в Україні.

Був запрошениий відомий священнослужитель Борсук В. Я., музичний християнський гурт «Горяни», а також працівники місії  «Гедеон».

Таким туманним і холодним жовтневим ранком зовсім не хочеться покидати теплі будинки. Але наша команда зібралася дуже рано з різних куточків Львівської області (це і м.Борислав, м. Стрий, с. Коростів).

виступ гурту ГоряниНа прохідній вже нас чекали з радістю – не встигли ми підійти, як прийшов наказ нас пропустити. Солідна кількість ящиків з духовною літературою, камуфляжними кишеньковими євангеліями, музичні інструменти і колонки перекочували з машин в руки наших братів.

Добре, що йти було недалеко…. Цю дорогу, вимощену бетонними плитами, я знаю напам'ять – скільки разів я проходила нею, хвилюючись.

Та сьогодні зі мною йшли досвідчені євангелисти-проповідники, які несли до цього вістку миру в різних умовах, і мені було спокійно.

Ця година, проведена там, у клубі військової частини м. Стрий, запам'ятається мені як одна з найблагословенніших і найщасливіших моментів мого життя. Я на власні очі бачила, як Дух Божий торкається сердець, як Господь говорить до людей через вуста простого   чоловіка.

Проповідь БорсукаПрекрасний спів чоловічих голосів і Слово Бога через проповідь Борсука В. Я. про щастя. Доволі актуальна тема для молодих людей, адже молодь по-особливому шукає щастя у світі.  А тут наголошувалося про джерело щастя – у Господа, який дає його без міри.

Солдати подякували за наш прихід, запрошували ще і працівники місії «Гедеон» роздали їм всім безкоштовно камуфляжні кишенькові Євангелії.

Потім бажаючі могли також отримати Біблії та іншу цікаву літературу. Загалом, ніхто не пішов звідти без подарунка – «Горяни» отримали  уподарунок великі кольорові календарі на 2014 рік, а Борсук В. Я. здивувався гарній Біблії із закладкою ручної роботи.

Святе Письмо для солдатПід час перерви вже на вулиці Марія Новосьолова вчила солдат користуватися Бібліями і показувала там відповіді на банальні запитання «Що було швидше – курка чи яйце?»

На КПП ми зустріли батьків, які приїхали здалека, щоб привітати своїх синів з присягою. Для них також були підготовані подарунки – дитячі Біблії (дуже кольорові в твердій обкладинці), Нові Заповіти з великим шрифтом, календарі різного формату, аудіодиски з проповідями і піснями та безліч цікавих художніх та публіцистичних книг.  

Можливо серце батьківське трішки заспокоїться, бачачи, що їхніх синів очікує також і моральне християнське виховання.

Спілкування з солдатамиВсі учасники залишили військову частину дуже радісними і щасливими. Адже, як завжди наголошує мій батько, Господь виявив до них велику честь, дозволивши в такий чудовий спосіб засвідчити про любов Божу до людей. Крім цього, є багато інших Божих дітей, які мають свою частину у цьому служінні – це і всі наші жертводавці, котрі з радістю дають кошти для такої праці (Місія «Добрий самарянин»), і люди, котрі друкують і розповсюджують літературу і Біблії (Місія «Блага вістка» у Закарпатті і жертводавці зі Львова). А ще є багато-багато християн, які моляться про наше благовістя, так що остаточний кількісний результат ми знатимемо лише на небі.

Анастасія Новосьолова

м. Стрий, Львівська обл.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1