За це вже заплачено

За це вже заплачено

Велику кількість якісної духовної літератури, дорогих в шкіряній обкладинці Біблій, яскравих дитячих Біблій з малюнками, кольорових календарів та безліч аудіодисків з проповідями відомих проповідників та аудіопередачами «Тихие воды» П. Тупчака можна придбати БЕЗКОШТОВНО.

Ні, ви читаєте не рекламне оголошення чи статтю на замовлення. Це дійсно правда і ми самі в цьому переконалися. Все почалося з телефонного дзвінка вночі.

Література в подарунок20 жовтня вночі нам зателефонували зі США і повідомили про те, що на Львівщину цього тижня приїжджає відомий пастор і проповідник Борсук В. Я. Він чув про наше скромне служіння у військовій частині м. Стрий і хотів би на власні очі переконатися. Вже в Україні ми домовилися про дату і час його відвідин, а також про умови проведення такого заходу. Попутно він вирішив запросити бориславський (а сам Борсук В. Я. мав деякий час пасторське служіння в помісній церкві м. Борислав) музичний християнський гурт «Горяни», які на наше минуле запрошення не відреагували. Загалом намітився такий невеличкий концерт 27 жовтня з 8.00 до 10.00.

Безкоштовна християнська література в подарунокТа не все так просто. Не будемо забувати, що 26 жовтня присяга, а 27 – батьківський день і все, що він зумовлює. Господь прихилив серце заступника з виховної роботи до цього заходу і він погодився включити його в офіційний розпорядок дня.

Проте тут ми згадали про великий натовп батьків, які приїдуть з багатьох куточків України вітати своїх орлів з днем присяги. Гріхом буде не засвідкувати їм про Бога, маючи таку чудову можливість. Одразу ж спало на думку роздати їм пам'ятні подарунки про цей день.

Правда подарунки будуть дещо незвичні – фантастична кількість духовної літератури, а також аудіодиски з християнськими піснями і проповідями готуються до подорожі із запилених складів у широкий світ. Ця подія описана у Святій Євангелії від Луки 8 розділі 5 віршем і нижче «Ось вийшов сіяч, щоб посіяти зерно своє….».

Все це стало можливим завдяки милості Господа нашого, а також відкритим серцям жертводавців Львова (які побажали залишитися невідомими) і місії «Блага вістка» с.Заріччя Закарпатської області.

Анастасія Новосьолова

м. Стрий, Львівська обл.

 

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1