Свято для дітей у військовому містечку

Святкування Дня захисту дітей1 червня в Україні святкують День захисту дітей.

У цей день з дозволу командування частини й на прохання заступника командира частини з виховної роботи ми також провели це дитяче свято. На радість нам зібралося близько 50 дітлахів. Примітно, що вони з великим очікуванням і нетерпінням прийшли раніше нашої команди. І здавалося б, що тут такого провести з дітьми ігри, конкурси, естафети, сценки?  Але й у цій справі були перешкоди.

По дорозі до частини в машини, яка везла нашу команду, пробилося колесо – ми «впіймали» одразу два цвяха. Наче хтось спеціально їх розсипав по дорозі, мовляв, нема чого відривати дітей від інтернету, нехай все літо сидять у квартирах і живуть у своєму віртуальному світі. Нехай так і продовжують не спілкуватися одне з одним і не орієнтуватися в реальності.

Діти й батьки на святковому заходіСлава Богу, не зважаючи на перешкоди, команда вже на місці, очі дітей повні захвату й цікавості, апаратура налаштована й виставлена, тож можна починати свято. А далі ... а далі для нас дорослих з'явився шанс разом із дітьми хоч на декілька годин повернутися в дитинство.

Цей дитячий заразливий сміх, шум, біганина, невгамовні вигуки й невичерпні питання, нескінченний потік дитячої енергії, безтурботності й веселості так заряджав усіх батьків і нас самих, що здавалося, наче в повітрі пахло якось приємно, легко і радісно, - то був запах дитинства.

Діти були щасливі й задоволені, особливо раділи вони подарункам та солодощам. Коли вже всі розходилися, багато хто з них якось по-дружньому підходив і запитував: «А ви ще прийдете? А коли?». І, напевно, найбільшою похвалою для нас було почути розмову підлітків-хлопчаків: - «Ось такі б ігри проводили з нами частіше». Нехай для нас і для всіх, хто читає ці рядки такі слова будуть стимулом і натхненням проводити з дітьми більше часу, більше вкладати в них своєї уваги, більше віддавати їм свою любов і турботу, і не забувати, що діти - це, всеж-таки, наше майбутнє.

Щасливі й задоволені учасники заходуХотілося б подякувати студентам Київського біблійного інституту за співпрацю та безпосередню участь у проведенні зустрічі. За допомогу й матеріальну підтримку - представникам Київського осередку ОХВУ. Спасибі вам, друзі, що ви не байдужі до нашої частини й до наших дітей, що чините волю Божу. Даруйте радість дітям і вона  обов'язково повернеться до вас!

Працівник Збройних Сил України Жанна Курова-Карангел,
військове містечко Ольшаниця, Київська обл.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1