Прес-конференція УНІАН на захист сімейних цінностей

Пресконференція

Всеукраїнський рух “За сім’ю” виступає за зближення з Європою, але без пропаганди гомосексуалізму в Україні” – П.Унгурян

 

28 лютого у прес-центрі УНІАН відбулась прес-конференція на тему: «Саміт Україна-ЄС: Чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні?». Учасники прес-конференції зазначили, що сьогодні Україна перебуває під шаленім тиском з боку ЄС у питанні захисту прав сексуальних меншин та пропаганди гомосексуалізму в Україні, і закликали всі відповідні органи влади стати на захист інтересів України та традиційних сімейних цінностей.

 

Напередодні Саміту Україна-ЄС різноманітні європейські структури почали активно тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше прийняти закони щодо захисту гомосексуалістів від дискримінації. Зокрема, недавно такий законопроект було внесено Кабміном до Парламенту. Це викликало неабияке здивування громадськості, адже в жовтні 2012 року, під час Всеукраїнського форуму сім’ї, суспільство, громадськість та політики від усіх фракцій задекларували, що будуть відстоювати в Україні традиційні сімейні цінності.

«Переважна більшість українців розуміють, що гомосексуалізм - це небезпечне явище, яке руйнує як психіку, так і фізіологію дітей та молоді” – зазначив голова Всеукраїнського форуму сімї Павло Унгурян. “У жовтні 2012 року ми бачили, що депутати віддали майже 300 голосів з усіх фракцій за наш законопроект №8711 (щодо заборони пропаганди гомосексуалізму. Завдяки даному законопроекту нашим дітям не будуть нав’язувати гомосексуалізм як варіант нормального способу життя, тепер пропагування цього аморального явища стане в один ряд із пропагуванням порнографії, насильства, ворожнечі та антисемітизму” – розповів депутат Верховної Ради 6 скликання .

П.Унгурян додав, що часто лобісти гомосексуального способу життя роблять підміну понять пропаганди гомосексуалізму на дискримінацію гомосексуалізму. За його словами, дуже важливо, щоб суспільство розрізняло питання захисту традиційних сімейних цінностей та переслідування за гомосексуалізм.

"Ніхто сьогодні не може сказати, що в Україні дискримінуються права гомосексуалістів або лесбіянок тощо..., адже статтю Кримінального кодексу СРСР, за якою саджали гомосексуалістів, давно анульовано... Але ми й не беремо на себе зобов'язання і ніколи не брали, аби дозволяти пропаганду цих явищ, особливо серед дітей, підлітків, молоді та ін. І це є дві великі різниці ", - підкреслив П.Унгурян.

Учасники пресконференції

Учасники зазначили, що не можна розглядати це питання окремо від контексту сім’ї. На прикладі країн Європи, а також США й Канади видно, що після легалізації одностатевих пар, традиційні сім’ї є дискриміновані. “Зокрема, їхнім дітям абсолютно легально нав’язуються, пропагуються одностатеві союзи як варіант норми”, - розповів народний депутат Богдан Бенюк. “Ми вважаємо це неприпустимим стосовно наших, українських дітей”.

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський зазначив що, зараз на даному етапі ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру - педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. “Це все ланки одного ланцюга. Потрібно говорити про всі його частини. Вони ж також претендують на інакшість. Тоді складеться повна картина того соціуму, який потрібно легалізувати, що успішно, крок за кроком робиться в країнах Європейського союзу” – зазначів представник громадськості.

«Україні намагаються прищепити лояльне ставлення до деструктивного способу життя. Це при тому, що рух ЛГБТ все агресивніше демонструє свої антидемократичні настрої, все більше прагне позбавити громадян права на свободу слова і віросповідання» - зазначив Руслан Кухарчук, журналіст та засновник руху «Любов проти гомосексуалізму».

Резюмуючи, учасники повідомили, що сьогодні для нас головним завданням є збереження інституту традиційної сім'ї в Україні та прийняття закону про заборону пропаганди гомосексуалізму. Також ми не допустимо прийняття так званих “антидескримінаційних законів”, спрямованих на те, аби під виглядом захисту прав сексменшин дозволити їм пропагувати свої аморальні принципи та легалізувати одностатеві шлюби» - зазначив Павло Унгурян, народний депутат України VI скликання, голова всеукраїнського руху “За сім’ю”.

Довідка

Верховна Рада України 2 жовтня 2012 р. у 1-му читанні прийняла законопроект №8711 (щодо заборони пропаганди гомосексуалізму). Даний законопроект підтримали 289 депутатів, які представляють усі фракції Парламенту України.

Якщо закон набуде чинності, особам, які будуть задіяні у пропагуванні гомосексуалізму загрожуватиме обмеження волі до 5 років. Випадки повторної пропаганди гомосексуалізму каратимуться позбавленням волі на строк від 3 до 5 років.

Нагадаємо, що з 2009 року Всеукраїнська громадська організація "Любов проти гомосексуалізму" зібрала понад 100 000 підписів проти пропаганди гомосексуалізму та на підтримку даного законопроекту.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1