Вітання воїнів зі святом

Вітання воїнів зі святомПіснею і чудовою грою на гітарі і скрипці вирішили привітати воїнів, які проходять строкову службу в двох частинах Київського гарнізону, молоді хлопці Юрій Чеховський і Сергій Андрощук.

Зустріч була присвячена Дню захисника Вітчизни.

Юрій розповів солдатам про те, як він сам відслужив строкову службу і звільнився, будучи сержантом. Маючи музичні здібності й гарний досвід гри на декількох музичних інструментах (до речі, Юрій одночасно може грати на гітарі, губній гармошці й барабані, за що його називають «людина-оркестр»), він після служби грав із музичними гуртами в барах і ресторанах.

ЮрійЧерез деякий час хлопець відчув, що розгульне життя, складовою частиною якого було надмірне вживання алкоголю, засмоктує його. Потрібен був вихід із цієї ситуації й повернення до повноцінного життя. Від віруючих людей він дізнався, що таке життя можливе тільки тоді, коли ти в мирі з Богом.

Тоді Юрій, подібно до блудного сина з відомої притчі, розказаної Ісусом Христом, вирішив змінити своє життя й  піти назустріч Отцю Небесному. Зараз Юрій старається служити людям, зокрема циганам, своїм музичним талантом. Він сам пише тексти християнських пісень і музику до них.


Солдати у військовій частиніПід час зустрічі воїнам також розказали про те, що в Біблії написано стосовно військової служби. Зокрема були наведені приклади віри римських офіцерів-сотників, описані в книгах Нового заповіту. Наприкінці зустрічі представники командування й солдати висловили свою щиру подяку музикантам і в свою чергу отримали побажання гідно виконати свій військовий обов’язок перед народом України.

Захід було організовано ОХВУ за узгодженням із командуванням військових частин.

Юрій та Сергій

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1