На нашому сайті можна завантажити грудневий випуск щомісячного інформаційно-молитовного бюлетня "Вісник Корнилія" в PDF-форматі.

 Інформаційно-молитовний бюлетень Всеукраїнської громадської організації

“Обʼєднання християн-військовослужбовців України”

 

vk

Віра у Бога та молитва — ці поняття невіддільні одне від одного, адже молитва є невідʼємною, практичною частиною щоденного життя християнина. І християни-військовослужбовці не виняток.

 

Ідея створення єдиного молитовного служіння в Україні серед віруючих військовослужбовців зʼявилася ще на початку 90-х років і здійснилася через видання в листопаді 1997 року першого номеру інформаційно-молитовного бюлетеня “Вісник Корнилія”, названого іменем римського офіцера-сотника, який жив у часи першоапостольської церкви. Знаменним є те, що саме Корнилій — військовий, був першим, хто навернувся до Христа з-поміж язичників (не юдеїв). Про це детально написано в Біблії, у 10-му розділі книги Діянь св.Апостолів.

 

Перший наклад “В.К.” становив 200 примірників, потім він виріс до 450, і зрештою — до 1300 примірників на місяць. Зараз неможливо точно підрахувати наклад “Вісника”, адже окрім звичайної пошти для поширення бюлетеня використовується ще й електронна — вона доставляє його десяткам одержувачів, які, у свою чергу, поширюють його далі. Біблія говорить: “Бо дуже могутня ревна молитва праведного” (Якова 5:16). Тож яким є результат молитви тоді, коли про щось одне молиться не одна, а десятки та сотні людей, що люблять Бога та прагнуть праведного життя?!

 

Характер молитовних прохань “Вісника” різноманітний: слабке здоровʼя, родинні проблеми, побутовий нелад, розбрат на службі. До бюлетеня ми вносимо й молитовні проблеми наших закордонних у Христі братів — військових колег; дотримуючись біблійної заповіді, ми разом молимося за наше військове керівництво, уряд, Президента, Україну. Щоденно завдяки “В.К.” віруючі в багатьої куточках України насамоті, у родинах, на молитовних групах і навіть у церквах єднаються в одному молитовному проханні за конкретну людину, за чиюсь родину, за певну справу.

 

Але ми разом не тільки просимо, але й дякуємо Богові, коли дізнаємося про те, як Він відповідає, чудесно вирішуючи наші проблеми. Бог є вірним Своїй обітниці: Він нас слухає, чує і відповідає!

Скачати архів "Вісника Корнилія" за 2012 р. у PDF-форматі.

Скачати архів "Вісника Корнилія" за 2013 р. у PDF-форматі.

Радимо почитати

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Детальніше
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Детальніше
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Детальніше
  • 1