Різдвяна зустріч для військових

Р здвяна зустр ч 3В суботу 23 січня в приміщенні Київської церкви ЄХБ «Дім Євангелії» було організовано і проведено традиційну Різдвяну зустріч для сімей військовослужбовців.

 

 

 

Подібні зустрічі ми організовуємо вже протягом приблизно 18 років.

Р здвяна зустр ч 2

Цього року зібралося близько 90 дорослих, серед яких були військові вдови, представники сімей, в яких загинули військовослужбовці, дружини тих воїнів, які на сході України захищають її цілісність, поранені військові з госпіталю, а також були два десятки дітей військовослужбовців.

Р здвяна зустр ч 1

Програма продовжувалася більше трьох годин і включала в собі конкурси, спів різдвяних пісень, виступ колективу від Київського симфонічного оркестру і хору.

Р здвяна зустр ч 8

Але основною метою в програмі було розповісти присутнім про значення приходу в цей світ Ісуса Христа, як Того, Хто єдиний може дати справжній мир людям. Такий мир, в якому сьогодні мають потребу мільйони людей в Україні зокрема, і вся наша країна в цілому.

Р здвяна зустр ч 4

Несподіваним для всіх гостем став посол Канади в Україні Роман Ващук зі своєю дружиною і донькою. Високий гість звернувся до присутніх зі словами привітання і підтримки від імені канадського народу.

Посол Канади

По закінченню зустрічі всі взяли в руки запалені свічки і разом заспівали відому в багатьох країнах світу різдвяну пісню «Тихая ніч», а після неї наостанок помолилися молитвою «Отче наш». Сподіваємося, що мета організаторів зустрічі була досягнута і люди поверталися в свої домівки з відчуттям Божого миру в своїх серцях.

Р здвяна зустр ч 5

 

Р здвяна зустр ч 7

Советуем почитать

  • Бессмертный квартет +

    Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Подробнее
  • Дилеммы в бою +

    В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Подробнее
  • Последние встречи перед лицом смерти +

    В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Подробнее
  • 1