Дитяче свято в Ольшаниці

Дитяча програма в Олшаниц 1Розповідь про народження Ісуса Христа стала основою біблійного уроку, проведеного 14 cічня з дітьми сімей військовослужбовців військового містечка Ольшаниця, що на Київщині.

Біблійний урок провела Оксана Полєвіченко, дружина офіцера Збройних Сил України, активна учасниця жіночого служіння Київського осередку ОХВУ.

Дитяча програма в Олшаниц 2

Тут же, в приміщенні солдатського клубу, потім були цікаві конкурси з призами, лялькова вистава про дідуся Миколая, який на Різдвяну ніч очікував у себе вдома дорогого гостя – самого Ісуса Христа. Вистава викликала у присутніх велике захоплення. Причому сміялися і аплодували лялькам не тільки діти, а й дорослі.

Дитяча програма в Олшаниц 9

Всього на зустріч зібралися п’ятдесят дітей з сімей військовослужбовців і їхні батьки.

Дитяча програма в Олшаниц 5


Звичайно, найрадіснішою й найбільш очікуваною частиною зустрічі стало вручення дітлахам подарунків.

Дитяча програма в Олшаниц 4

Після всього були пам’ятні фотографування дітей з одним з основним з гостей лісового містечка ляльковим котом Василем Васильовичем, а потім ще був смачний обід в гостинній оселі Надії Куровій, працівника Збройних Сил України, яка є місцевим представником ОХВУ.

Дитяча програма в Олшаниц 7

Слава Богові, що є добра співпраця між церквою, громадськими організаціями і військом. Нехай же цей спільний труд і в подальшому буде спрямований на благо людини, яка стоїть на варті миру нашої Батьківщини.

Приносимо щиру подяку командуванню військової частини і керівнику місцевої групи християн-військовослужбовців Надії Куровій, працівнику Збройних Сил України. А слава нехай буде Богові!

Советуем почитать

 • Бессмертный квартет +

  Ранним утром 3 февраля 1943 года американские моряки с транспортного судна «Дорчестер», дрожа от холода, наблюдали, как их корабль медленно погружается в бездонную пучину Северной Атлантики. Всматриваясь в темноту, изредка прорезаемую вспышками сигнальных ракет, они силились рассмотреть силуэты четырех человек, которые остались стоять на палубе, взявшись за руки. Подробнее
 • Дилеммы в бою +

  В жизни каждого христианина рано или поздно наступает момент, когда он встает перед сложным выбором, как ему поступить в сложившихся обстоятельствах. В таких случаях верующему человеку необходимо принять то единственно правильное решение, которое не идет вразрез с учением Христа. Подробнее
 • Последние встречи перед лицом смерти +

  В августе 1943 года я поступил на действительную службу. После того, как прошел курс обязательной военной подготовки, я был направлен на работу в крупный госпиталь. С марта 1944 года на протяжении 14 месяцев мы заботились о лечении раненых и больных. В июне 1945 мы переправились через Ла-Манш во Францию и 15 июля прибыли в Германию. Подробнее
 • 1