Щаслива жінка Тавіта

Роздуми над Словом Божим, молитва, спілкування за чашкою чаю з домашньою випічкою – все це є неодмінним під час зустрічей дружин військовослужбовців Київського осередку ОХВУ. Такі зустрічі відбуваються протягом вже майже двох років кожного другого понеділка. За тему свого чергового спілкування сестри обирають образ однієї з жінок, яка згадується в Біблії.

 

Темою останньої зустрічі була «Щаслива жінка Тавіта». Про цю жінку описано в книзі Дії апостолів (9:36-43).Тавіту можна із впевненістю назвати щасливою з декількох причин: по-перше, серце її було сповнене любов’ю до Бога і до людей; по-друге, маючи талант рукоділля (власноруч шила одяг), «вона повна була добрих вчинків та милостині, що чинила (9:36)». Тавіта була щедрою й добродійною жінкою, свою віру в Бога вона являла практичними справами.


На своєму спілкуванні дружини військовослужбовців вирішили не тільки поговорити про християнку, яка жила майже 2000 років тому, але й показати одна одній те, що вони самі можуть робити своїми руками, поділитися досвідом. Жінки принесли свої вироби і тут справді було на що подивитися і чому повчитися. А майстер-клас з рукоділля провела дружина офіцера Наталя Зуєва. Наступної зустрічі Людмила Сучак пообіцяла поділитися з сестрами власним досвідом виробництва сувенірів.


Тож добре й корисно роздумувати над благочестивим життям тих, хто жив перед нами і про кого розповідає Святе Письмо, адже ми маємо брати приклад із них. І в даному випадку, розглядаючи образ певної жінки-християнки, можна з впевненістю сказати, що справжнім благословенням для багатьох людей є те, коли жінка піклується не тільки про своїх близьких і свою оселю, а коли її справи, зроблені для слави Божої, досягають інших.

IMG 0498